| Model numarası. | DSB80-30L |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ Pompası Motor Gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7Kw |
| Marka | Dawson |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 160L |
|---|---|
| Kuru döngü | 300 adet/saat |
| Vida çapı | 110 mm |
| Vida L/D oranı | 28 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 75 KW |
| Model numarası. | ABLB90 |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ Pompası Motor Gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7Kw |
| Marka | Dawson |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
|---|---|
| Voltaj | 440V/415V/380V/220V |
| Vidalı Isıtma Gücü (kW) | 18KW |
| Kalıp Merdane Boyutu(Genişlik)(mm) | 900 mm |
| Hava Tüketimi(m³/dk) | 1,2 m³/dk |
| Vida çapı | 80 |
|---|---|
| Saat başına ekstrüzyon kapasitesi (PE) | 110 |
| Isıtma cihazlarının sayısı | 4 |
| Kelepçe Stoke | 200-650 |
| sıkma kuvveti | 110 |