| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
|---|---|
| Plastik İşleme | PE, PET, PP, HDPE, PVC |
| Vida çapı | 75 MM |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| İstasyon numarası | Tek |
|---|---|
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Uygun ürün hacmi | 100-250 L |
| Vida çapı | 120mm |
| Vida tahrik gücü | 75 kW |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış Kapasitesi | 180 adet/saat |
| Vida çapı | 75 mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat Günleri | 55 gün |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Temel Bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Motor, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Menşei Yeri | Çin |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Başvuru | Şişe, konteyner |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Ağırlık | Sipariş olarak |
| Garanti | 1 yıl |
| Çıkış Kapasitesi | 180~200 adet/saat |
|---|---|
| boyut | 4.6×3×2.4(M) |
| Ağırlık | 8.2T |
| Vida | 90 mm |
| Max Kalıp Ağız | 180mm |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
|---|---|
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Otomatik Sönme | Otomatik Söndürme ile |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| uygun | 0~5L Şişe |
| Maksimum Ürün Hacmi | 10 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 700 adet/saat |
| Vida çapı | 80 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 30 KW |
| Video Çıkışı-Muayene | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Çekirdek bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Plastik işlenmiş | HDPE, PE, HDPE/PP |
| Menşe Yeri | Jiangsu, Çin |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Motor, Dişli, Pompa |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| ekstrüder motoru | 30kw Siemens Motorlu |