| Model numarası. | DSB65I |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Model numarası. | DMB1000L |
|---|---|
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | 900 litre |
| Showroom KonumBoyut | Filipinler |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| ağırlık (ton) | 65 |
| İstasyon numarası | Tek |
|---|---|
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
| Vida çapı | 100MM |
| Vida tahrik gücü | 55 kW |
| Sıkma kuvveti | 600 Kn |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Taşıma Paketi | film paketleme |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Model numarası. | DSB70II |
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
|---|---|
| Vida çapı | 100MM |
| Teslim süresi | 60 gün |
| İstasyon numarası | Tek |
| Vida tahrik gücü | 55 kW |
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
|---|---|
| Vida çapı | 100MM |
| Şart | Yeni |
| Vida tahrik gücü | 55 kW |
| Otomasyon | Otomatik |
| Model numarası. | DSB70II |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Kalıp vuruşu | 550-1350mm |
|---|---|
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
| Vida tahrik gücü | 75 kW |
| Vida çapı | 100MM |
| Şartname | ABLD100 |
| Model numarası. | ABLB65I |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Uygun Malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Otomatik | Tam otomatik |
| sıkma kuvveti | 100-500KN |
| İtici İnme | 50-150mm |