| Model numarası. | ABLB65I |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Uygun Malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Temel Bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Menşei Yeri | Çin |
| ad | plastik dambıl yapma makinesi |
|---|---|
| Vida çapı | 100MM |
| Malzeme | HDPE, LDEP, PP |
| Makine tipi | Yüksek Hızlı Plastik Şişe Yapma Makinesi |
| Vida tahrik gücü | 55 kW |
| Plastik İşlenmiş | PP, PC, ABS, PET, PVC, PPR, HDPE, PE, LDPE, HDPE/PP, PE/PP |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 460mm |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 460mm |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 138-196 |
| Plastik İşlenmiş | PP, ABS, PET, PPR, HDPE, Polistiren, PE, LDPE |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 554mm |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 55mm |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 200 |
| Model numarası. | DSB70II |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 300 L |
|---|---|
| Kuru döngü | 300 adet/saat |
| Vida çapı | 120 mm |
| vida L / D Oranı | 33 |
| Vida tahrik gücü | 132 kW |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 30L |
|---|---|
| Kuru döngü | 300 adet/saat |
| Vida çapı | 80 MM |
| Vida L/D oranı | 24 |
| Vidalı Tahrik Gücü | 37 KW |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
|---|---|
| kalıp | Bir Boşluk veya İki Boşluk |
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Otomatik Sönme | Otomatik Söndürme ile |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 180 adet / saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |