| Çıkış (kg/saat) | 100 Kg/saat |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Su akışı | 100L/Dk |
| Ekstruder Motor Gücü(kW) | 22 kw |
|---|---|
| Kalıp Plakası Boyutu (Yükseklik) (mm) | 420mm Toplar Ekstrüzyon Üfleme Kalıplama Makinesi |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Anahtar satış noktaları | Kullanımı Kolay |
| Uygulanabilir Endüstriler | Üretim Tesisi, Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Çiftlikler, F |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 5 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Plastik İşlenmiş | PP, HDPE, ABS, PE, ABS/PP, PE/PP |
|---|---|
| Vida çapı | 100 mm |
| İsim | plastik dambıl yapma makinesi |
| istasyon numarası | Bekar |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Model NO. | DSB100 |
|---|---|
| İşletme basıncı | 12 MPa |
| Son ses | 120 litre |
| Uygulama | Plastik modeller, su davulları, soğutma kutusu |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Şart | Yeni satışlar |
|---|---|
| Otomatik | Tam otomatik |
| Garanti | 24 ay |
| Şişirme tipi | Ekstrüzyon Şişirme, Streç Şişirme |
| Başvuru | Şişe, su deposu, bidon, oyuncak |
| Ürün | Ev Aletleri, üfleme kalıbı |
|---|---|
| Şekillendirme modu | üfleme kalıbı |
| Kalıp malzemesi | P20,P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| koşucu | Sıcak soğuk |
| boşluk | bir veya daha fazla |
| Model numarası. | DSB65I |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Model numarası. | ABLB75I-1 |
|---|---|
| Vidalı ısıtma kapasitesi | 6 Kw |
| HDPE Çıkışı | 100kg / H |
| Sıkma kuvveti | 80Kn |
| maksimum kalıp boyutu | 400X450mm |
| Video Çıkışı-Muayene | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Çekirdek bileşenler | PLC, Motor, Şanzıman, Motor, Pompa |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, PC, ABS, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Menşe Yeri | Jiangsu, Çin |