| Menşe yeri | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Yıl | Yeni |
| Boyut(l*w*h) | 4,2*2,2*2,7 |
| Temel Bileşenlerin Garantisi | 1 yıl |
| Uygulanabilir Sektörler | Üretim Tesisi, Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Çiftlikler, F |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Şartname | ABLB80-25L |
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| HS KODU | 8477301000 |
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
|---|---|
| Vida çapı | 100MM |
| Çıktı (kg / h) | 320 kg/saat |
| Uygulanabilir Endüstriler | Üretim tesisi |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 1000 adet/saat |
| Vida çapı | 65 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 18,5 KW |
| Maksimum Ürün Hacmi | 5L 8L |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Vida çapı | 75 mm |
| garanti süresi | 1 yıl |
| Makine Ömrü | >20 Yıl |
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
|---|---|
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Model numarası. | DSB70II |
| Uygun ürün hacmi | 100-120L |
|---|---|
| Marka | Dawson |
| İstasyon numarası | Tek |
| Vida tahrik gücü | 75KW |
| Kalıp vuruşu | 550-1350mm |
| Kalıp vuruşu | 550-1350mm |
|---|---|
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
| Vida tahrik gücü | 75 kW |
| Vida çapı | 100MM |
| Şartname | ABLD100 |
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
|---|---|
| İstasyon numarası | Tek |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 120L |
| Vida çapı | 100MM |
| Vida tahrik gücü | 75 kW |
| Sıkma kuvveti | 600 Kn |
|---|---|
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
| Vida çapı | 100MM |
| Marka | Dawson |
| İstasyon numarası | Tek |