| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
| Vida çapı | 75 MM |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Otomatik Sönme | Otomatik Söndürme ile |
|---|---|
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| kalıp | Bir Boşluk veya İki Boşluk |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 300 L |
|---|---|
| Kuru döngü | 300 adet/saat |
| Vida çapı | 120 mm |
| vida L / D Oranı | 33 |
| Vida tahrik gücü | 132 kW |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Otomatik Sönme | Otomatik Söndürme ile |
| Sıkma kuvveti | 600 Kn |
|---|---|
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
| Vida çapı | 100MM |
| Marka | Dawson |
| İstasyon numarası | Tek |
| Vida çapı | 100MM |
|---|---|
| İstasyon numarası | Tek |
| HDPE Çıkışı | 200 kg / h |
| Vida tahrik gücü | 75 kW |
| Plastik İşleme | PE, PET, PP, HDPE, PVC |
| Vida çapı | 120MM |
|---|---|
| İstasyon numarası | Bekar |
| Vida sürücü gücü | 75 kw |
| sıkma kuvveti | 800 kN |
| Kalıp Darbesi | 600-1500mm |
| Vidalı Isıtma Gücü (kW) | 6 KW |
|---|---|
| Kalıp Merdane Boyutu(Genişlik)(mm) | 290 mm |
| Hava Tüketimi(m³/mi | 0,6 m³/dk |
| Garanti | Bir yıl |
| İstasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Vida çapı | 100MM |
| Video giden denetimi | Sağlanan |
| İstasyon numarası | Tek |
| Vida tahrik gücü | 55 kW |
| Şartname | ABLD100 |
|---|---|
| Kalıp vuruşu | 550-1350mm |
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
| Marka | Dawson |
| İstasyon numarası | Tek |