| Çıkış | 600BPH |
|---|---|
| Kalıba dökmek | 1 boşluk |
| Voltaj | müşteri isteğine göre |
| Boyut ((L*W*H) | 1.6*0.6*1.5 |
| Ağırlık | 500kg |
| Çıktı | 600BPH |
|---|---|
| Kalıp | 1 boşluk |
| Gerilim | müşteri isteğine göre |
| Boyut (U * G * Y) | 1,6*0,6*1,5 |
| Ağırlık | 500kg |
| Çıkış | 800bph |
|---|---|
| Kalıba dökmek | 1 boşluk |
| Voltaj | müşteri isteğine göre |
| Boyut ((L*W*H) | 1.6*0.6*1.5 |
| Ağırlık | 500kg |
| Çıktı | 800bph |
|---|---|
| Kalıp | 1 boşluk |
| Gerilim | müşteri isteğine göre |
| Boyut(l*w*h) | 1,6*0,6*1,5 |
| ağırlık | 500kg |
| Plastik İşlenmiş | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyun Çapı(mm) | 38 mm |
| Şişe Hacmi (ml) | 2000 mi |
| Başvuru | Plastik Şişe, PET Şişeler |
| Marka adı | Dawson |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
|---|---|
| İstasyon | 50 mm |
| Sıkıştırma sistemi | Düğme tipi sıkıştırma sistemi |
| Voltaj | Müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş |
| Üretim yeri | Çin |
| Üretim kapasitesi | Örnekler Başına |
|---|---|
| Vida çapı | 50 mm |
| Üfleme Sıkıştırma Kuvveti | 89 Kn |
| Uygun Şişe Aralığı | 5ml-1L |
| Taşıma Paketi | Film Paketleme |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
|---|---|
| kuru döngü | 1000 Adet/Saat |
| Vida çapı | 65 mm |
| Vida L/D Oranı | 24 |
| Vida sürücü gücü | 18,5 kw |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 200 adet/saat |
| Vida çapı | 75 MM |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Maksimum Ürün Hacmi | 8 litre |
|---|---|
| Çıkış Kapasitesi | 200 adet/saat |
| Koşul | Yeni |
| Vida çapı | 75 mm |
| İhracat Limanı | Şanghay |