| Plastik işlenmiş | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyun Çapı | 38 MM |
| Şişe Hacmi (ml) | 2000 ml |
| Max.Şişe Yüksekliği (mm) | 330 mm |
| Max.Şişe Çapı (mm) | 100 mm |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 120L |
| Taşıma Paketi | Film Paketleme |
| Marka | Dawson |
| GTİP Kodu | 8477301000 |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 120L |
| Taşıma Paketi | Film Paketleme |
| Marka | Dawson |
| HS kodu | 8477301000 |
| Ürün adı | PET Yarı otomatik şişirme makinesi |
|---|---|
| Marka | Dawson |
| modeli | YC 2L-4 |
| Işık tüpü miktarı | 32 ADET |
| Işık tüpü gücü | 1.25KW |
| Ürün adı | PET Yarı otomatik şişirme makinesi |
|---|---|
| Marka | Dawson |
| model | YC 2L-4 |
| Işık tüpü miktarı | 32 ADET |
| Işık tüpü gücü | 1.25KW |
| Ürün adı | Pet Şişe Şişirme Makinesi |
|---|---|
| Başvuru | İçecek Şişesi, Yağ Şişesi |
| Koşul | Yeni |
| Otomatik | tam otomatik |
| Teknik servis | 24 Saat/365 Gün Çevrimiçi |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek |
|---|---|
| Ürün adı | Şişirme Makinesi |
| Uygun şişe | içki şişesi |
| anahtar kelimeler | Otomatik Pet Şişirme Makinesi |
| Tip | Otomatik Şişirme Makinaları |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
| Vida çapı | 75 MM |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
| Vida çapı | 75 MM |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
| Vida çapı | 75 MM |
| Vida tahrik gücü | 22 KW |
| HDPE Çıkışı | 100kg / H |