| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| İnsan gücü gerekli | Kapatma ve doldurma gibi komple üretim hattı sağlıyoruz |
| Garanti | 12 ay |
| Plastik İşlenmiş | PP,PE,PC,PS,COC |
| Durum | Yeni |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Otomatik | Tam otomatik |
| sıkma kuvveti | 100-500KN |
| İtici İnme | 50-150mm |
| Ürün Adı | Haddeleme Boncuk Şişe Enjeksiyon Şişirme Makinesi |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Malzeme | Plastik |
| sıkma kuvveti | 100-500KN |
| İtici İnme | 50-150mm |
| Ürün Hacmi | 5ml'den 1L'ye kadar küçük plastik şişe kapları |
|---|---|
| Logo Özelleştirilmiş | Logo ve makine görünüm rengi özelleştirilebilir |
| Yardımcı ekipman | Müşterilerin ünlü marka yardımcı makineler satın almalarına yardımcı oluyoruz |
| Diğer servisler | 24 saat çevrimiçi danışma (hızlı cevap) |
| Ambalaj bilgileri | Blow molding machine are packed with plastic film; Şişirme makinesi plastik film ile paket |
| Uygulamalar | 5ml ila 1L küçük plastik şişeler |
|---|---|
| Şişirme tipi | Enjeksiyon Şişirme |
| Makine görünüm rengi | 1~2 Operatör |
| diğer servisler | 24 saat çevrimiçi danışma (hızlı cevap) |
| Gerekli insan gücü | Kapatma ve doldurma gibi komple üretim hattı sağlıyoruz |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| İnsan gücü gerekli | Kapatma ve doldurma gibi komple üretim hattı sağlıyoruz |
| Garanti | 12 ay |
| Plastik İşlenmiş | PP,PE,PC,PS,COC |
| Durum | Yeni |
| Maksimum Ürün Çapı | 50-150mm |
|---|---|
| maksimum ürün yüksekliği | 50-200mm |
| Maksimum Ürün Hacmi | 50-1000ml |
| Enjeksiyon basıncı | 25-280MPa |
| Model | Tek Adımlı Enjeksiyon Şişirme Makinesi |
| Anahtar kelimeler | Yüksek hızlı otomatik |
|---|---|
| Kullanımı | 200ml ~ 2000ml şişe |
| Kullanımı | Plastik şişe yapmak |
| Ürün Adı | Geniş boyun şişesi yapım makinesi |
| Makine Türü | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
| Anahtar kelimeler | Yüksek hızlı otomatik |
|---|---|
| Kullanımı | 200ml ~ 2000ml şişe |
| Kullanımı | Plastik şişe yapmak |
| Ürün Adı | Geniş boyun şişesi yapım makinesi |
| Makine Türü | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 30 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |