| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 1000 adet/saat |
| Vida çapı | 65 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 18,5 KW |
| Maksimum Ürün Hacmi | 5L 8L |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Vida çapı | 75 mm |
| garanti süresi | 1 yıl |
| Makine Ömrü | >20 Yıl |
| Model numarası. | ABLB100 |
|---|---|
| İstasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ pompası motor gücü | 5.5 kw |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7KW |
| Ticari marka | DAWSON |
| Boyut(U*G*Y) | 3.8X1.5X3.2M |
|---|---|
| Sıkma Kuvveti | 80kn |
| Otomasyon | Tam otomatik |
| Ağırlık (kg) | 5000 kg |
| Ambalaj bilgileri | Machine are packed with plastic film; Makine plastik film ile paketlenmiştir; auxil |
| Temel bileşenler | Motor, PLC |
|---|---|
| sıkma kuvveti | 80kn |
| Vida çapı | 40mm |
| Makine Testi | Tedarik edilen |
| Ambalaj bilgileri | Machine are packed with plastic film; Makine plastik film ile paketlenmiştir; auxil |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| sıkma kuvveti | 68 bin |
| Uygun Malzeme | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| PNÖMATİK | Almanya'dan Festo veya Japonya'dan SMC |
| kontaktör | Franch konumundan Schneider |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Soğutma suyu basıncı | 0,3 MPa |
| üfleme basıncı | 0,6 Mpa |
| Kalıp vuruşu | 170-520 mm |
| sıkma kuvveti | 80 KN |
| Model numarası. | ABLB100 |
|---|---|
| İstasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ pompası motor gücü | 5.5 kw |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7KW |
| Ticari marka | DAWSON |
| Model numarası. | DSB65I |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Model numarası. | DSB65I |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |