| Çıkış (kg/saat) | 100 Kg/saat |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Gerilim | 440V/415V/380V/220V |
| Su akışı | 100L/Dk |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
|---|---|
| uygun | 0~5L Şişe |
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Otomatik Sönme | Otomatik Söndürme ile |
| Model numarası. | ABLB65 |
|---|---|
| Vida çapı | 65mm |
| Şart | Yeni |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Garanti süresi | 1 yıl |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
|---|---|
| Pafta Kafası | Tek kafa |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Maksimum Ürün Hacmi | 5L 8L |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Vida çapı | 75 mm |
| garanti süresi | 1 yıl |
| Makine Ömrü | >20 Yıl |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 1000 adet/saat |
| Vida çapı | 65 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 18,5 KW |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,3 MPa |
| Üfleme Basıncı | 0,6 MPa |
| Kalıp Darbesi | 170-520mm |
| sıkma kuvveti | 80 deniz mili |
| Model numarası. | DSB65I |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Model numarası. | DSB65I |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Menşe yeri | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Yıl | Yeni |
| Boyut(l*w*h) | 4,2*2,2*2,7 |
| Temel Bileşenlerin Garantisi | 1 yıl |
| Uygulanabilir Sektörler | Üretim Tesisi, Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Çiftlikler, F |