| istasyon | Bir İstasyon veya İki İstasyon |
|---|---|
| Otomatik yanıp sönme | mevcut |
| Malzeme | HDPE,PP,PVC,AYPE |
| Son ses | 5L |
| Su akışı | 100L/dak |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,3 MPa |
| Üfleme Basıncı | 0,6 MPa |
| Kalıp Darbesi | 170-520mm |
| sıkma kuvveti | 80 deniz mili |
| istasyon | Bir İstasyon veya İki İstasyon |
|---|---|
| Otomatik Sönme | Mevcut |
| Malzeme | HDPE,PP,PVC,AYPE |
| Son ses | 5L |
| Soğutma Ortamı | Su |
| Marka | Dawson |
|---|---|
| Otomatik Sönme | Mevcut |
| Malzeme | HDPE,PP,PVC,AYPE |
| istasyon | Bir İstasyon veya İki İstasyon |
| Son ses | 5L |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Otomatik Yanıp Sönme | otomatik yanıp sönme ile |
| Kalıp | Bir Boşluk veya İki Boşluk |
| uygun | 0~5L Şişe |
| Üretim yeri | Çin |
| Malzeme | HDPE,PP,PVC,AYPE |
|---|---|
| Su basıncı | 0.4-0.6Mpa |
| Son ses | 5L |
| Model numarası. | DSB80II |
| Soğutma Ortamı | Su |
| Model numarası. | DSB80II |
|---|---|
| istasyon | Bir İstasyon veya İki İstasyon |
| Otomatik Sönme | Mevcut |
| Üretim yeri | Çin |
| Malzeme | HDPE,PP,PVC,AYPE |
| Kontrol sistemi | PLC |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Hava soğutma |
| Sürüş sistemi | servo motor |
| Isıtma sistemi | Elektrikli ısıtma |
| Malzeme | plastik |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
|---|---|
| kuru döngü | 1000 Adet/Saat |
| Vida çapı | 65 mm |
| Vida L/D Oranı | 24 |
| Vida sürücü gücü | 18,5 kw |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Soğutma suyu basıncı | 0,3 MPa |
| üfleme basıncı | 0,6 Mpa |
| Kalıp vuruşu | 170-520 mm |
| sıkma kuvveti | 80 KN |