| Video giden denetimi | Sağlanan |
|---|---|
| Vidalı Isıtma Gücü (kW) | 14,1 kW |
| Çıktı (kg / h) | 70 kg/saat |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Ürün malzemesi | Alüminyum |
|---|---|
| Ses | 100ML-300L |
| boşluk | Tek Kavite\ Çoklu Kavite |
| Ürün adı | kapaklar, kapaklar, preformlar, kapaklar... |
| örnekler | Müşterinin ihtiyacına göre gönder |
| Model numarası. | IBM35D |
|---|---|
| Daha Fazla Uygulama | Süt & Yoğurt Şişesi |
| Pnömatik Valf Konnektörü | Festo Ex Almanya. |
| Kontrol Sistemi | Hareket Teknolojileri |
| Kalıplı Kasalı Devre Kesici, Kontaktör, | Scheider Marka Ex Fransa. |
| Ürün malzemesi | Alüminyum |
|---|---|
| Hacim | 100ML-300L |
| Boşluk | Tek Kavite\ Çoklu Kavite |
| Ürün | Ev Ürünü, Plastik Şişe, Plastik Konteyner |
| Şekillendirme Modu | Plastik enjeksiyon kalıbı |
| Ürün malzemesi | Plastik |
|---|---|
| Ürün | plastik enjeksiyon kalıbı, üfleme kalıbı |
| Şekillendirme modu | Plastik Enjeksiyon Kalıbı, Şişirme Kalıbı, Preform Kalıbı |
| boşluk | Tek Kavite/Çok Kavite,bir veya daha fazla,Tek/Aile |
| koşucu | Sıcak Yolluk\ Soğuk Yolluk |
| Vida çapı | 40mm |
|---|---|
| Vida hızı | 0-190RPM |
| Teorik Enjeksiyon Kapasitesi | 238cm3 |
| Enjeksiyon basıncı | 174Mpa |
| Max. Maks. Hydraulic Pressure Hidrolik basınç | 140Kg/cm |
| Tasarım Yazılımı | AutoCAD |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Teslim süresi | 40 ~ 45 İş Günü |
| Kalıp Ömrü | 500000-5.000.000 çekim |
| Standart Bileşen | Dme, Hasco, JIS vb. |
| Tasarım Yazılımı | AutoCAD |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Yedek parçalar | %30, %50, %100, Özel İhtiyaca Göre |
| HS KODU | 848071 |
| Teslim süresi | 40 ~ 45 İş Günü |
| Tasarım Yazılımı | AutoCAD |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Teslim süresi | 40 ~ 45 İş Günü |
| Kalıp Ömrü | 500000-5.000.000 çekim |
| Standart Bileşen | Dme, Hasco, JIS vb. |
| Tasarım Yazılımı | AutoCAD |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Teslim süresi | 40 ~ 45 İş Günü |
| Kalıp Ömrü | 500000-5.000.000 çekim |
| Standart Bileşen | Dme, Hasco, JIS vb. |