| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 180 adet / saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış Kapasitesi | 180 adet/saat |
| Vida çapı | 75 mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat Günleri | 55 gün |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 180 adet / saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 180 adet / saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış Kapasitesi | 180 adet/saat |
| Vida çapı | 75 mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat Günleri | 55 gün |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 10 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 700 adet/saat |
| Vida çapı | 80 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| HDPE çıkışı | 110 KG/saat |
| model numarası. | ABLB65I |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ Pompası Motor Gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7Kw |
| Marka | Dawson |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 1000 adet/saat |
| Vida çapı | 65 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 18,5 KW |
| Model numarası. | ABLB65I |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ Pompası Motor Gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7Kw |
| Marka | Dawson |
| model numarası. | ABLB65I |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ Pompası Motor Gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7Kw |
| Marka | Dawson |