| Vida çapı | 70 mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 0~5L |
| Malzeme | HDPE, AYPE, PP |
| sıkma kuvveti | 68kn |
| Şablon boyutu | 380*450 mm |
| Vida çapı | 70 mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 0~5L |
| Malzeme | HDPE, AYPE, PP |
| sıkma kuvveti | 68kn |
| Şablon boyutu | 380*450 mm |
| İstasyon | Çift İstasyon |
|---|---|
| Ölçüm başı numarası | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | Düğme tipi sıkıştırma sistemi |
| Hidrolik sistem | 68kn |
| Uygun malzeme | HDPE, PP |
| Video giden denetimi | sağlamak |
|---|---|
| Pazarlama Türü | Sıradan Ürün |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi | 1 yıl |
| Başvuru | şişe, bidon, kavanoz, galon |
| Boyut (L*G*Y) | 3.9*2.2*2.6 |
| Vida çapı | 70 mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 0~5L |
| Malzeme | HDPE, AYPE, PP |
| sıkma kuvveti | 68kn |
| Şablon boyutu | 380*450 mm |
| İstasyon | Çift İstasyon |
|---|---|
| Ölçüm başı numarası | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | Düğme tipi sıkıştırma sistemi |
| Hidrolik sistem | 68kn |
| Uygun malzeme | HDPE, PP |
| Vida çapı | 70mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 0~5L |
| Malzeme | HDPE, AYPE, PP |
| sıkma kuvveti | 68kn |
| Şablon boyutu | 380*450 mm |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
| Vida çapı | 75 MM |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
| Vida çapı | 75 MM |
| Vida tahrik gücü | 22 KW |
| HDPE Çıkışı | 100kg / H |
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
|---|---|
| Vida tahrik gücü | 22 KW |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
| Vida çapı | 75 MM |
| Teslimat günleri | 55 gün |