| Maksimum Ürün Hacmi | 5L 8L |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Vida çapı | 75 mm |
| garanti süresi | 1 yıl |
| Makine Ömrü | >20 Yıl |
| Şartname | DSB80-12L |
|---|---|
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 12L |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| HS KODU | 8477301000 |
| Maksimum Ürün Hacmi | 10 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 700 adet/saat |
| Vida çapı | 80 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 30 KW |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 10 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 700 adet/saat |
| Vida çapı | 80 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| HDPE çıkışı | 110 KG/saat |
| Model numarası. | ABLB75 |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ Pompası Motor Gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7Kw |
| Marka | Dawson |
| Teslim süresi | 45-60 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | ISBM |
| Sertifika | CE |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Şartname | ABLB80-25L |
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| HS KODU | 8477301000 |
| Vida çapı | 45 mm |
|---|---|
| Çekim hacmi(teorik) | 460 cm³ |
| atış ağırlığı | 415 gr |
| Enjeksiyon basıncı | 188 MPa |
| enjeksiyon oranı | 140 g/sn |
| Vida çapı | 40mm |
|---|---|
| Screw L/D Ratio | 20.5:1 |
| Teorik Enjeksiyon Kapasitesi | 238cm3 |
| Injection Pressure | 174Mpa |
| Max. Hydraulic Pressure | 140Kg/cm |
| vida L / D Oranı | 20.5:1 L/D |
|---|---|
| Teorik Enjeksiyon Kapasitesi | 238cm3 |
| Max.Hidrolik Basınç | 140kg/Cm |
| Vida darbesi | 190mm |
| Kelepçe tonajı | 600KN |