| Video Çıkışı-Muayene | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Çekirdek bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Motor, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Menşe Yeri | Jiangsu, Çin |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| vida L / D Oranı | 25 L/D |
| ağırlık | 22,5 Ton |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Makine Ömrü | >20 Yıl |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Makine Ömrü | > 20 yıl |
| Garanti | 1 yıl |
| Maksimum Ürün Hacmi | 120 L |
| Sıkma kuvveti | 600KN |
| vida L / D Oranı | 20.5:1 L/D |
|---|---|
| Teorik Enjeksiyon Kapasitesi | 238cm3 |
| Max.Hidrolik Basınç | 140kg/Cm |
| Vida darbesi | 190mm |
| Kelepçe tonajı | 600KN |
| Plastik İşlenmiş | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
|---|---|
| Voltaj | 440V/415V/380V/220V |
| Kalıp Merdane Boyutu(Genişlik)(mm) | 1600 mm |
| Garanti | 1 |
| Kalıp Ömrü | > 2.000.000 Döngü |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Soğutma suyu basıncı | 0,3 MPa |
| üfleme basıncı | 0,6 Mpa |
| Kalıp vuruşu | 170-520 mm |
| sıkma kuvveti | 80 KN |
| vida L / D Oranı | 20.5:1 L/D |
|---|---|
| Teorik Enjeksiyon Kapasitesi | 238cm3 |
| Max.Hidrolik Basınç | 140kg/Cm |
| Vida darbesi | 190mm |
| Kelepçe tonajı | 600KN |
| Model numarası. | DSB65I |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Model numarası. | DSB65I |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 180 adet / saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |