| Vida çapı | 85 MM |
|---|---|
| Çekim hacmi(teorik) | 2418 cm³ |
| AĞIRLIK AĞIRLIĞI | 2200 G |
| Enjeksiyon basıncı | 167 MPa |
| Enjeksiyon Hızı | 482 g/sn |
| Satış sonrası hizmet | Online Destek |
|---|---|
| Ürün Adı | Şişirme Makinesi |
| Uygun Şişe | İçecek Şişesi |
| Anahtar kelimeler | Otomatik Pet Şişirme Makinesi |
| Türü | Otomatik Şişe Şişirme Makinaları |
| Başvuru | İçecek Şişesi, Yağ Şişesi |
|---|---|
| Otomatik | Tam otomatik |
| Teknik Servis | 24 Saat/365 Gün Çevrimiçi |
| Tarafından kontrol ediliyor | PLC'ler |
| Kalıp Kapama ve Açma Silindiri | Festo |
| Uygulama | İçecek Şişesi, Yağ Şişesi |
|---|---|
| Otomatik | Tam otomatik |
| Teknik servis | 24 Saat/365 Gün Çevrimiçi |
| Kontrol eden | PLC |
| Kalıp Kapatma ve Açma Silindiri | FESTO |
| Uygulama | İçecek Şişesi, Yağ Şişesi |
|---|---|
| Otomatik | Tam otomatik |
| Teknik servis | 24 Saat/365 Gün Çevrimiçi |
| Kontrol eden | PLC |
| Kalıp Kapatma ve Açma Silindiri | FESTO |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50HZ |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Otomatik | Tam otomatik |
| sıkma kuvveti | 100-500KN |
| İtici İnme | 50-150mm |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| İnsan gücü gerekli | Kapatma ve doldurma gibi komple üretim hattı sağlıyoruz |
| Garanti | 12 ay |
| Plastik İşlenmiş | PP,PE,PC,PS,COC |
| Durum | Yeni |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Otomatik | Tam otomatik |
| sıkma kuvveti | 100-500KN |
| İtici İnme | 50-150mm |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Otomatik | Tam otomatik |
| sıkma kuvveti | 100-500KN |
| İtici İnme | 50-150mm |