| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 30L |
|---|---|
| Daha Fazla Uygulama | Plastik Yağ Varilleri, Konteynerler, Bidonlar, Variller |
| Ekstrüzyon Tipi | Birikim Türü |
| Parison Kontrolü | 100 Puan |
| Hidrolik motor | Servo Motor |
| Otomasyon | Tam otomatik |
|---|---|
| Makine görünüm rengi | özelleştirilebilir |
| Logo Özelleştirilmiş | - Evet. |
| makine testi | Makine göndermeden önce test edilecek |
| Ana elektronik parçalar | Siemens/Almanya |
| ad | plastik dambıl yapma makinesi |
|---|---|
| Vida çapı | 100MM |
| Malzeme | HDPE, LDEP, PP |
| Makine tipi | Yüksek Hızlı Plastik Şişe Yapma Makinesi |
| Vida tahrik gücü | 55 kW |
| Ekstruder Motor Gücü(kW) | 22 kw |
|---|---|
| Kalıp Plakası Boyutu (Yükseklik) (mm) | 420 mm |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Anahtar satış noktaları | Kullanımı Kolay |
| Uygulanabilir Sektörler | Üretim Tesisi, Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Çiftlikler, F |
| Başvurular | Şişelerin, Kavanozların Boyunlarının Kesilmesi |
|---|---|
| Makine adı | Otomatik Şişe Boyun Kesme Makinası |
| makine özellikleri | 800*420*850mm |
| Nakliye ambalajı | Film ve Ahşap Kasalar |
| Sertifika | SGS,CE |
| Başvurular | Şişelerin, Kavanozların Boyunlarının Kesilmesi |
|---|---|
| Makine adı | Otomatik Şişe Boyun Kesme Makinası |
| makine özellikleri | 800*420*850mm |
| Nakliye ambalajı | Film ve Ahşap Kasalar |
| Sertifika | SGS,CE |
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
|---|---|
| Vida çapı | 75 MM |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
| Vida tahrik gücü | 22 KW |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
| Vida çapı | 75 MM |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
|---|---|
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Şartname | ABLB80-25L |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
|---|---|
| Plastik İşleme | PE, PET, PP, HDPE, PVC |
| Vida çapı | 75 MM |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
| Teslimat günleri | 55 gün |