| Model numarası. | ABLD150 |
|---|---|
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | 1000 litre |
| Kalıp Plakası Boyutu | 1800×1800 |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Marka | DAWSON |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 180 adet / saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 180 adet / saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 180 adet / saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 180 adet / saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 180 adet / saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Ağırlık (kg) | 6 kilo |
|---|---|
| Uygulanabilir Sektörler | Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Yiyecek ve İçecek Mağazaları, Diğer, L |
| Görüntülü muayene | Tedarik edilen |
| Ana bileşenler | Motor, Dişli, Motoru, Şanzıman, Vida |
| İtici Kuvvet(kN) | 70 kN |
| Video Çıkışı-Muayene | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Çekirdek bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Motor, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Menşe Yeri | Jiangsu, Çin |
| Otomatik | - Evet. |
|---|---|
| bilgisayarlı | Bilgisayarsız |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| garanti süresi | 1 yıl |
| Vida çapı | 40mm |
|---|---|
| Vida L/D Oranı | 20,5:1 |
| Vida hızı | 0-190 RPM |
| Teorik Enjeksiyon Kapasitesi | 238cm3 |
| Enjeksiyon basıncı | 174Mpa |