| Uygulama | İçecek Şişesi, Yağ Şişesi |
|---|---|
| Otomatik | Tam otomatik |
| Teknik servis | 24 Saat/365 Gün Çevrimiçi |
| Kontrol eden | PLC |
| Kalıp Kapatma ve Açma Silindiri | FESTO |
| Uygulama | İçecek Şişesi, Yağ Şişesi |
|---|---|
| Otomatik | Tam otomatik |
| Teknik servis | 24 Saat/365 Gün Çevrimiçi |
| Kontrol eden | PLC |
| Kalıp Kapatma ve Açma Silindiri | FESTO |
| Uygulama | İçecek Şişesi, Yağ Şişesi |
|---|---|
| Otomatik | Tam otomatik |
| Teknik servis | 24 Saat/365 Gün Çevrimiçi |
| Kontrol eden | PLC |
| Kalıp Kapatma ve Açma Silindiri | FESTO |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Ürün adı | PET Yarı otomatik şişirme makinesi |
|---|---|
| Marka | Dawson |
| model | YC 2L-4 |
| Işık tüpü miktarı | 32 ADET |
| Işık tüpü gücü | 1.25KW |
| Şişirme Tipi | Streç pet Şişirme |
|---|---|
| Voltaj | 380V 50Hz veya gerektiği gibi |
| Otomasyon | Otomatik |
| Ana bileşenler | Motor, Dişli, Motor, Şanzıman |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi | 1 yıl |
| Şişe Hacmi (ml) | 1L-2L |
|---|---|
| Uygulama | Şişe |
| Uygulanabilir endüstriler | Makine Tamir Atölyeleri |
| Ana bileşenler | motor, PLC |
| Tip | Streç Pet Şişirme Kalıplama |
| Çıkış | 600BPH |
|---|---|
| Kalıba dökmek | 1 boşluk |
| Voltaj | müşteri isteğine göre |
| Boyut ((L*W*H) | 1.6*0.6*1.5 |
| Ağırlık | 500kg |
| Çıktı | 600BPH |
|---|---|
| Kalıp | 1 boşluk |
| Gerilim | müşteri isteğine göre |
| Boyut (U * G * Y) | 1,6*0,6*1,5 |
| Ağırlık | 500kg |