| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek |
|---|---|
| Ürün adı | Şişirme Makinesi |
| Uygun şişe | içki şişesi |
| anahtar kelimeler | Otomatik Pet Şişirme Makinesi |
| Tip | Otomatik Şişirme Makinaları |
| Enjeksiyon Kalıplama Makinesi Sınıflandırması | PET Preform Üretim Enjeksiyon Kalıplama Makinesi |
|---|---|
| Enjeksiyon basıncı | 160 MPa |
| Kalıp Kalınlığı | 280-710 mm |
| Ejektör tonajı | 3280KN |
| İtici Numarası | 13 adet |
| sıkma kuvveti | 2300 KN |
|---|---|
| Enjeksiyon Ağırlığı | 1006g (evcil hayvan) |
| Bağlantı Çubuğu Arasındaki Boşluk | 520*520mm |
| Kalıp Kalınlığı | 200~530mm |
| Merdane vuruşu | 475mm |
| Dil ayarları | Çince ve İngilizce işletim paneli |
|---|---|
| İçin kullanılır | Boru bağlantısı, preform, kapaklar, kasalar, oyuncaklar... |
| Satış sonrası servis sağlandı | Videolu teknik destek, Ücretsiz yedek parça, Saha kurulumu |
| Gerilim | müşteri gerektiği gibi |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 200 gr/s |
| Ürün malzemesi | Çelik, Alüminyum |
|---|---|
| Ürün | üfleme kalıbı |
| Şekillendirme modu | üfleme kalıbı |
| Kalıp Ömrü | 250000-300000 çekim |
| boşluk | Tek Kavite/Çok Kavite |
| Boyun Çapı (mm) | 140 MM |
|---|---|
| Şişe Hacmi (ml) | 250 ml |
| Boyut (L*G*Y) | 3.8X1.5X3.2M |
| Pazarlama Türü | Sıradan Ürün |
| Makine Test Raporu | Sağlanan |
| Maksimum Ürün Çapı | 50-150mm |
|---|---|
| Enjeksiyon basıncı | 25-280MPa |
| Enjeksiyon Hızı | 0-200 mm/sn |
| Isıtma Gücü | 7-15KW |
| Enjeksiyon Hacmi | 2-100cm3 |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| sıkma kuvveti | 70 bin |
| Uygun Malzeme | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| PNÖMATİK | Almanya'dan Festo veya Japonya'dan SMC |
| kontaktör | Franch konumundan Schneider |
| Plastik İşlenmiş | PET, Plastik |
|---|---|
| Boyun Çapı(mm) | 20 mm |
| Şişe Hacmi (ml) | 800ml |
| Başvuru | PET şişe, PET kavanozlar |
| Marka adı | DAWSON |
| Vida çapı | 85 MM |
|---|---|
| Çekim hacmi(teorik) | 2418 cm³ |
| AĞIRLIK AĞIRLIĞI | 2200 G |
| Enjeksiyon basıncı | 167 MPa |
| Enjeksiyon Hızı | 482 g/sn |