| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 5 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 5 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,3 MPa |
| Su tüketimi | 65 l/dak |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 5 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 5 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,3 MPa |
| Su tüketimi | 65 l/dak |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 5 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,3 MPa |
| Su tüketimi | 65 l/dak |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Vida çapı | 40mm |
|---|---|
| Vida hızı | 0-190RPM |
| Teorik Enjeksiyon Kapasitesi | 238cm3 |
| Enjeksiyon basıncı | 174Mpa |
| Max. Maks. Hydraulic Pressure Hidrolik basınç | 140Kg/cm |
| Plastik İşlenmiş | PET, Plastik |
|---|---|
| Boyun Çapı(mm) | 20 mm |
| Gerçek Enjeksiyon Miktarı(PS) | 225 gr(adet)/8 Oz |
| Başvuru | PET şişe, PET kavanozlar |
| Vida L/D Oranı | 20,5:1 |
| Plastik malzeme | PP,PS,PC,ABS |
|---|---|
| Ürün | Ev Aletleri, üfleme kalıbı |
| Şekillendirme modu | üfleme kalıbı |
| Kalıp malzemesi | P20,P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Soğutma suyu basıncı | 0,3 MPa |
| üfleme basıncı | 0,6 Mpa |
| Kalıp vuruşu | 170-520 mm |
| sıkma kuvveti | 80 KN |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,3 MPa |
| Üfleme Basıncı | 0,6 MPa |
| Kalıp Darbesi | 170-520mm |
| sıkma kuvveti | 80 deniz mili |