| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
|---|---|
| Vida tahrik gücü | 22 KW |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
| Vida çapı | 75 MM |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
|---|---|
| Vida çapı | 75 MM |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
| Vida tahrik gücü | 22 KW |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| sıkma kuvveti | 70 bin |
| Uygun Malzeme | HDPE, PP, PVC, PS, PETG, LDPE |
| PNÖMATİK | Almanya'dan Festo veya Japonya'dan SMC |
| kontaktör | Franch konumundan Schneider |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 120L |
|---|---|
| Kuru döngü | 360 adet/saat |
| Vida çapı | 100 mm |
| Vida L/D oranı | 28 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 55 kw |
| Maksimum Ürün Hacmi | 30 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 60 adet/saat |
| Vida çapı | 80 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 30 KW |
| Vida tahrik gücü | 22 KW |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
| Vida çapı | 75 MM |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| HDPE Çıkışı | 100kg / H |
| Voltaj | Müşteri Tarafından Belirtilen |
|---|---|
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
| Vida tahrik gücü | 22 KW |
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
| Vida çapı | 75 MM |
| Boyun Çapı (mm) | 140 MM |
|---|---|
| Şişe Hacmi (ml) | 250 ml |
| Boyut (L*G*Y) | 3.8X1.5X3.2M |
| Pazarlama Türü | Sıradan Ürün |
| Makine Test Raporu | Sağlanan |
| uygun | 0~5L Şişe |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Otomatik Sönme | Otomatik Söndürme ile |
| Şişirme Tipi | Streç Şişirme |
|---|---|
| Plastik İşleme | PET, PC, PE/PP |
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Otomatik Sönme | Otomatik Söndürme ile |