| Model numarası. | MD-5L |
|---|---|
| Tasarım Yazılımı | AutoCAD |
| Sertifika | TS16949, CE, ISO |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Şart | Yeni |
| Model numarası. | MD-5L |
|---|---|
| Tasarım Yazılımı | AutoCAD |
| Sertifika | TS16949, CE, ISO |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Şart | Yeni |
| Plastik İşlenmiş | PP, PC, ABS, PET, PVC, PPR, HDPE, PE, LDPE, HDPE/PP, PE/PP |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 460mm |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 460mm |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 138-196 |
| Satış sonrası hizmet | Online Destek |
|---|---|
| Ürün Adı | Şişirme Makinesi |
| Uygun Şişe | İçecek Şişesi |
| Anahtar kelimeler | Otomatik Pet Şişirme Makinesi |
| Türü | Otomatik Şişe Şişirme Makinaları |
| Satış sonrası hizmet | Online Destek |
|---|---|
| Ürün Adı | Şişirme Makinesi |
| Uygun Şişe | İçecek Şişesi |
| Anahtar kelimeler | Otomatik Pet Şişirme Makinesi |
| Türü | Otomatik Şişe Şişirme Makinaları |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Çevrimiçi destek |
|---|---|
| Ürün adı | Şişirme Makinesi |
| Uygun şişe | içki şişesi |
| anahtar kelimeler | Otomatik Pet Şişirme Makinesi |
| Tip | Otomatik Şişirme Makinaları |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 30 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Plastik İşlenmiş | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyun Çapı(mm) | 38 mm |
| Şişe Hacmi (ml) | 2000 mi |
| Başvuru | Plastik Şişe, PET Şişeler |
| Marka adı | Dawson |
| Enjeksiyon Kalıplama Makinesi Sınıflandırması | PET Preform Üretim Enjeksiyon Kalıplama Makinesi |
|---|---|
| Enjeksiyon basıncı | 160 MPa |
| Kalıp Kalınlığı | 280-710 mm |
| Ejektör tonajı | 3280KN |
| İtici Numarası | 13 adet |
| Enjeksiyon Kalıplama Makinesi Sınıflandırması | Şişe Kapağı kapağı Enjeksiyon Makinesi Yapımı |
|---|---|
| Enjeksiyon basıncı | 148 MPa |
| Kalıp Kalınlığı | 180-470mm |
| Ejektör tonajı | 70KN |
| İtici Numarası | 5 parça |