| Model numarası. | DSB80II |
|---|---|
| istasyon | Bir İstasyon veya İki İstasyon |
| Otomatik Sönme | Mevcut |
| Malzeme | HDPE,PP,PVC,AYPE |
| Son ses | 5L |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 120L |
| Taşıma Paketi | Film Paketleme |
| Marka | Dawson |
| HS kodu | 8477301000 |
| Sağlanan talimatlar | Çince ve İngilizce talimatlar |
|---|---|
| Sağlanan örnekler | Eğer gerekirse |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Su akışı | 100l/dk |
| Sağlanan talimatlar | Çince ve İngilizce talimatlar |
|---|---|
| Sağlanan örnekler | Eğer gerekirse |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Su akışı | 100L/Dk |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Temel Bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Motor, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Menşei Yeri | Çin |
| Şişirme Tipi | Streç Şişirme |
|---|---|
| Ana bileşenler | Rulman, Motor, Pompa, Dişli, PLC, Basınçlı kap, Motor, Dişli kutusu |
| Uygulama | Plastik Modeller, Su Varilleri, Soğutma Kutusu |
| Isıtma yöntemi | elektrikli çevrim ısıtma |
| PLC Kontrolü | Japonca Mitsubishi |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Soğutma suyu basıncı | 0,3 MPa |
| üfleme basıncı | 0,6 Mpa |
| Kalıp vuruşu | 170-520 mm |
| sıkma kuvveti | 80 KN |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Soğutma suyu basıncı | 0,3 MPa |
| üfleme basıncı | 0,6 Mpa |
| Kalıp vuruşu | 170-520 mm |
| sıkma kuvveti | 80 KN |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Soğutma suyu basıncı | 0,3 MPa |
| üfleme basıncı | 0,6 Mpa |
| Kalıp vuruşu | 170-520 mm |
| sıkma kuvveti | 80 KN |
| Başvuru | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| Soğutma suyu basıncı | 0,3 MPa |
| üfleme basıncı | 0,6 Mpa |
| Kalıp vuruşu | 170-520 mm |
| sıkma kuvveti | 80 KN |