| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Otomatik | Tam otomatik |
| sıkma kuvveti | 100-500KN |
| İtici İnme | 50-150mm |
| Ürün malzemesi | Alüminyum |
|---|---|
| Ses | 100ML-300L |
| boşluk | Tek Kavite\ Çoklu Kavite |
| Ürün adı | kapaklar, kapaklar, preformlar, kapaklar... |
| örnekler | Müşterinin ihtiyacına göre gönder |
| Enjeksiyon Kalıplama Makinesi Sınıflandırması | Şişe Kapağı kapağı Enjeksiyon Makinesi Yapımı |
|---|---|
| Enjeksiyon basıncı | 148 MPa |
| Kalıp Kalınlığı | 180-470mm |
| Ejektör tonajı | 70KN |
| İtici Numarası | 5 parça |
| Plastik İşlenmiş | PET, Plastik |
|---|---|
| Boyun Çapı(mm) | 20 mm |
| Gerçek Enjeksiyon Miktarı(PS) | 225 gr(adet)/8 Oz |
| Başvuru | PET şişe, PET kavanozlar |
| Vida L/D Oranı | 20,5:1 |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | EVET |
| Garanti | 1 yıl |
| Şişirme tipi | Ekstrüzyon Şişirme |
| Başvuru | anaokulu yatağı |
| Ürün adı | PET Yarı otomatik şişirme makinesi |
|---|---|
| Marka | Dawson |
| modeli | YC 2L-4 |
| Işık tüpü miktarı | 32 ADET |
| Işık tüpü gücü | 1.25KW |
| Ürün adı | PET Yarı otomatik şişirme makinesi |
|---|---|
| Marka | Dawson |
| modeli | YC 2L-4 |
| Işık tüpü miktarı | 32 ADET |
| Işık tüpü gücü | 1.25KW |
| Ürün adı | PET Yarı otomatik şişirme makinesi |
|---|---|
| Marka | Dawson |
| model | YC 2L-4 |
| Işık tüpü miktarı | 32 ADET |
| Işık tüpü gücü | 1.25KW |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 120L |
| Taşıma Paketi | Film Paketleme |
| Marka | Dawson |
| GTİP Kodu | 8477301000 |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 120L |
| Taşıma Paketi | Film Paketleme |
| Marka | Dawson |
| HS kodu | 8477301000 |