| Plastik İşlenmiş | PET |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 680 |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 680 |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 580 |
| Plastik İşlenmiş | PET |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 680 |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 680 |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 580 |
| Plastik İşlenmiş | PET |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 680 |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 680 |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 580 |
| Plastik İşlenmiş | PET |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 680 |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 680 |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 580 |
| Plastik İşlenmiş | PET |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 520mm |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 520mm |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 270 |
| Video Çıkışı-Muayene | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Çekirdek bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Plastik işlenmiş | HDPE, PE, HDPE/PP |
| Menşe Yeri | Jiangsu, Çin |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Yurtdışı servis merkezi mevcut, Video teknik d |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Sertifika | CE |
| Voltaj | 380V |
| Plastik Türü | PP/PE,PET,PVC,PP,PE |
| Maksimum Ürün Hacmi | 5L 8L |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Vida çapı | 75mm |
| garanti süresi | 1 yıl |
| Makine Ömrü | >20 Yıl |
| Maksimum Ürün Hacmi | 5L 8L |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Vida çapı | 75mm |
| garanti süresi | 1 yıl |
| Makine Ömrü | >20 Yıl |
| Çıkış | 600BPH |
|---|---|
| Kalıba dökmek | 1 boşluk |
| Voltaj | müşteri isteğine göre |
| Boyut ((L*W*H) | 1.6*0.6*1.5 |
| Ağırlık | 500kg |