| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| İnsan gücü gerekli | Kapatma ve doldurma gibi komple üretim hattı sağlıyoruz |
| Garanti | 12 ay |
| Plastik İşlenmiş | PP,PE,PC,PS,COC |
| Durum | Yeni |
| Üretebilir | Plastik kozmetikler, günlük ihtiyaçlar, ilaç ve gıda ambalaj şişeleri. |
|---|---|
| Voltaj | Müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş |
| Anahtar satış noktaları | Otomatik, Akıllı ve yüksek verimlilik |
| Yerel Mühendis Servisi | suudi arabistan, kolombiya, güney afrika, Panama... vb |
| Makine rengi ve logosu | Özelleştirme |
| Taşıma Paketi | Film Paketleme |
|---|---|
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7KW |
| Spesifikasyon | ABLB65I |
| Durum | Yeni |
| Taşıma Paketi | Film Paketleme |
|---|---|
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7KW |
| Spesifikasyon | ABLB65I |
| Durum | Yeni |
| Anahtar kelimeler | Yüksek hızlı otomatik |
|---|---|
| Kullanımı | 200ml ~ 2000ml şişe |
| Kullanımı | Plastik şişe yapmak |
| Ürün Adı | Geniş boyun şişesi yapım makinesi |
| Makine Türü | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
|---|---|
| İstasyon | 50 mm |
| Sıkıştırma sistemi | Düğme tipi sıkıştırma sistemi |
| Voltaj | Müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş |
| Üretim yeri | Çin |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 30 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Başvuru | PET şişe, Kavanoz, kutular... |
|---|---|
| Şişirme Tipi | enjeksiyonlu şişirme kalıplama |
| Gerilim | Müşterinin ülkesine göre |
| Durum | yeni |
| Ambalaj bilgileri | Machine are packed with plastic film; Makine plastik film ile paketlenmiştir; auxil |
| Vida çapı | 40 mm |
|---|---|
| Atış ağırlığı (teorik) | 176 gr |
| Şarj varil ısıtma gücü | 7,2 kw |
| Isıtma Bölgesi Sayısı | 3 |
| Enjeksiyon kalıbının sıkıştırma kuvveti | 350 KN |
| Boyut(U*G*Y) | 3.8X1.5X3.2M |
|---|---|
| Sıkma Kuvveti | 80kn |
| Otomasyon | Tam otomatik |
| Ağırlık (kg) | 5000 kg |
| Ambalaj bilgileri | Machine are packed with plastic film; Makine plastik film ile paketlenmiştir; auxil |