| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 180 adet / saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 180 adet / saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Model NO. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış Kapasitesi | 180 adet/saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Vida sürücü gücü | 22 kW |
| HDPE çıktısı | 100kg/saat |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 180 adet / saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 180 adet / saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 180 adet / saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Otomatik | - Evet. |
|---|---|
| bilgisayarlı | Bilgisayarsız |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| garanti süresi | 1 yıl |
| Otomatik | - Evet. |
|---|---|
| bilgisayarlı | Bilgisayarsız |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| garanti süresi | 1 yıl |
| Otomatik | - Evet. |
|---|---|
| bilgisayarlı | Bilgisayarsız |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| garanti süresi | 1 yıl |
| Başvuru | Şişe, tıbbi, kozmetik, pestisitler |
|---|---|
| Tip | Tam otomatik, Enjeksiyon Şişirme |
| İsim | Otomatik Şişirme Makinesi,Sıcak Satış Otomatik Plastik Şişe Enjeksiyon Şişirme Makinesi,Tam otomatik |
| Ürün adı | Çok katmanlı aşağı doğru plastik şişe enjeksiyon şişirme makinesi |
| Plastik işlenmiş | PP,PE,PC,PS,PVC |