| Model numarası. | ABLD120 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 150 litre |
| Kalıp Plakası Boyutu | 380 mm |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Marka | Dawson |
| Model numarası. | ABLD100 |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 150 litre |
| Kalıp Plakası Boyutu | 380 mm |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Marka | Dawson |
| Sıkma kuvveti | 600 Kn |
|---|---|
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
| Vida çapı | 100MM |
| Marka | Dawson |
| İstasyon numarası | Tek |
| Şartname | ABLD100 |
|---|---|
| Kalıp vuruşu | 550-1350mm |
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
| Marka | Dawson |
| İstasyon numarası | Tek |
| uygun | 0~5L Şişe |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Otomatik Sönme | Otomatik Söndürme ile |
| uygun | 0~5L Şişe |
|---|---|
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Otomatik Sönme | Otomatik Söndürme ile |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| kalıp | Bir Boşluk veya İki Boşluk |
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Otomatik Sönme | Otomatik Söndürme ile |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| kalıp | Bir Boşluk veya İki Boşluk |
| Model numarası. | DSB80-30L |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ Pompası Motor Gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7Kw |
| Marka | Dawson |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 20 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 300L |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,3 MPa |
| Su tüketimi | 180 L/Dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |