| Taşıma Paketi | Film Paketleme |
|---|---|
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7KW |
| Spesifikasyon | ABLB65I |
| Durum | Yeni |
| Plastik malzeme | PP,PS,PC,ABS |
|---|---|
| Ürün | Ev Aletleri, üfleme kalıbı |
| Şekillendirme modu | üfleme kalıbı |
| Kalıp malzemesi | P20,P20/718/738/NAK80/S136/2738/2316 |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Kontrol sistemi | PLC |
|---|---|
| Soğutma sistemi | Hava soğutma |
| Sürüş sistemi | servo motor |
| Isıtma sistemi | Elektrikli ısıtma |
| Malzeme | plastik |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Sertifika | CE |
| Gerilim | Her zamanki gibi 380V/50Hz/3faz |
| Plastik Tip | PP/PE,PET,PVC,PP,PE |
| Hidrolik Tahrik Motoru (Ana) | 42KW |
|---|---|
| Vida L/D Oranı | 30:1 |
| Max. Maks. Mould Size Kalıp Boyutu | 1700mm*1800mm |
| Makina ağırlığı | 65 ton |
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | 1200L |
| Plastik İşlenmiş | PP, ABS, PET, PPR, HDPE, Polistiren, PE, LDPE |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 554mm |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 55mm |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 200 |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
|---|---|
| uygun | 0~5L Şişe |
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Otomatik Sönme | Otomatik Söndürme ile |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 200 adet/saat |
| Vida çapı | 75 MM |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Uygulama | Şişeler, Kavanozlar, Bidonlar, Galonlar, Konteynerler |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Pafta Kafası | Tek Kafa veya Çift Kafa |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Otomatik Sönme | Otomatik Söndürme ile |
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
|---|---|
| Vida çapı | 75 MM |
| Vida tahrik gücü | 22 KW |
| HDPE Çıkışı | 100kg / H |
| Voltaj | Müşteri Tarafından Belirtilen |