| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Otomatik | Tam otomatik |
| sıkma kuvveti | 100-500KN |
| İtici İnme | 50-150mm |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Otomatik | Tam otomatik |
| sıkma kuvveti | 100-500KN |
| İtici İnme | 50-150mm |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Otomatik | Tam otomatik |
| sıkma kuvveti | 100-500KN |
| İtici İnme | 50-150mm |
| Ürün Adı | Haddeleme Boncuk Şişe Enjeksiyon Şişirme Makinesi |
|---|---|
| Renk | Beyaz |
| Malzeme | Plastik |
| sıkma kuvveti | 100-500KN |
| İtici İnme | 50-150mm |
| Boyut (L * W * H) | 3.1*1.2*2.2 |
|---|---|
| Sıkma kuvveti | 78kn |
| Güç (kW) | 25KW |
| Ağırlık (kg) | 4 KG |
| Ambalaj bilgileri | Blow molding machine are packed with plastic film; Şişirme makinesi plastik film ile paket |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe numunesi sağlayın |
|---|---|
| Gerekli insan gücü | Kapatma ve doldurma gibi komple üretim hattı sağlıyoruz |
| Garanti | 12 ay |
| Otomatik | Tam otomatik |
| Şişirme tipi | Enjeksiyon Şişirme, Enjeksiyon Şişirme Kalıbı |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe numunesi sağlayın |
|---|---|
| Otomatik | EVET |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği |
| Plastik işlenmiş | PP,PE,PC,PS |
| Garanti | 12 ay |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği |
|---|---|
| Başvuru | Şişe, tıbbi, kozmetik |
| Voltaj | 380V,380V/50HZ,220/380V,220V/380V/415V/460V.. |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Tip | Tam otomatik, Enjeksiyon Şişirme |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe numunesi sağlayın |
|---|---|
| Gerekli insan gücü | Kapatma ve doldurma gibi komple üretim hattı sağlıyoruz |
| Garanti | 12 ay |
| Otomatik | Tam otomatik |
| Şişirme tipi | Enjeksiyon Şişirme, Enjeksiyon Şişirme Kalıbı |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe numunesi sağlayın |
|---|---|
| Gerekli insan gücü | Kapatma ve doldurma gibi komple üretim hattı sağlıyoruz |
| Garanti | 12 ay |
| Otomatik | Tam otomatik |
| Şişirme tipi | Enjeksiyon Şişirme, Enjeksiyon Şişirme Kalıbı |