| Motor sürmek | 45 Kw |
|---|---|
| Uygulama | Plastik Modeller, Su Varilleri, Soğutma Kutusu |
| PLC Kontrolü | Japonca Mitsubishi |
| Model numarası. | ABLD100 |
| Makine Ölçüleri | 6.8*3.3*5 |
| Model numarası. | IBM65D |
|---|---|
| Daha Fazla Uygulama | Süt & Yoğurt Şişesi |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 1L |
| Kalıp Malzemesi | S136, P20, 4Cr13 |
| Üfleme Sıkıştırma Kuvveti | 40 Ton |
| Video giden denetimi | Sağlanan |
|---|---|
| Vidalı Isıtma Gücü (kW) | 14,1 kW |
| Çıktı (kg / h) | 70 kg/saat |
| özetle | Yüksek Dereceli Alaşımlı Çelik, Merkezden Besleme |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| Vida çapı | 65 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 18,5 KW |
| Vidalı Isıtma Kapasitesi | 5-6 KW |
| istasyon | Bir İstasyon veya İki İstasyon |
|---|---|
| Otomatik yanıp sönme | Mevcut |
| Malzeme | HDPE,PP,PVC,AYPE |
| Son ses | 5L |
| Su akışı | 100L/dak |
| Model numarası. | ABLB75 |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ Pompası Motor Gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7Kw |
| Marka | Dawson |
| Model NO. | ABLD100 |
|---|---|
| Maks. Ürün Hacmi | 150 litre |
| Kalıp Plakası Boyutu | 380 mm |
| Temel Bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Ticari marka | Dawson |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 1000 adet/saat |
| Vida çapı | 65 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 18,5 KW |
| Model numarası. | ABLD120 |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Gerilim | 440V/415V/380V/220V |
| Anahtar satış noktaları | Esnek Üretim |
|---|---|
| Uygulanabilir Sektörler | Üretim Tesisi, Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Çiftlikler, F |
| Su tüketimi | 150 lt/dk |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,3 MPa |
| Gerilim | 440V/415V/380V/220V |