| Satış sonrası hizmet sağlanır | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Sertifika | CE |
| Voltaj | özelleştirilmiş |
| Kullanmak | Plastik Üretimi;plastik şişeler;oyuncaklar;can simidi |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | Yurtdışı hizmet makinelerine uygun mühendisler, Yurtdışı servis merkezi mevcut, Video teknik desteği |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Sertifika | CE |
| Boyut(L*W*H) | Bağımlı |
| Gerilim | 380V |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Sertifika | CE |
| Gerilim | Her zamanki gibi 380V/50Hz/3faz |
| Plastik Tip | PP/PE,PET,PVC,PP,PE |
| Satış sonrası servis | 12 ay |
|---|---|
| Başvuru | Şişeler |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | mühendisler |
| anahtar kelime | montaj makinesi |
| avantaj | Kolay Kontrol |
| İstasyon | Çift İstasyon |
|---|---|
| Ölçüm başı numarası | 1/2/3/4 |
| Max. Maks. product volume ürün hacmi | Düğme tipi sıkıştırma sistemi |
| Hidrolik sistem | 68kn |
| Uygun malzeme | HDPE, PP |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Yurtdışı servis merkezi mevcut, Video teknik d |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Sertifika | CE |
| Voltaj | 380V |
| Plastik Türü | PP/PE,PET,PVC,PP,PE |
| Tasarım Yazılımı | AutoCAD |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Şart | Yeni |
| birleştirme | Boyun Kısmı ve Alt Kısmı Çıkarılabilir |
| Soğutma sistemi | ayrı soğutma sistemi |
| Uygulamalar | Şişelerin, Kavanozların Boyunlarının Kesilmesi |
|---|---|
| Machine Name | Auto Bottle Neck Cutting Machine |
| Machine Specification | 800*420*850 mm |
| Nakliye ambalajı | Film ve Ahşap Kasalar |
| Sertifika | SGS,CE |