| Garanti hizmetinden sonra | Çevrimiçi Destek |
|---|---|
| Yerel Servis Konumu | Hiçbiri |
| Satış sonrası hizmet sağlanan hizmet | Bir yıl |
| İsim | Sızıntı test cihazı |
| Anahtar kelime | otomatik sızıntı test cihazı |
| Uygulamalar | Şişelerin, Kavanozların Boyunlarının Kesilmesi |
|---|---|
| Machine Name | Auto Bottle Neck Cutting Machine |
| Machine Specification | 800*420*850 mm |
| Nakliye ambalajı | Film ve Ahşap Kasalar |
| Sertifika | SGS,CE |
| Applications | Cutting Necks of Bottles, Jars |
|---|---|
| Makine adı | Otomatik Şişe Boyun Kesme Makinası |
| makine özellikleri | 800*420*850mm |
| Nakliye ambalajı | Film ve Ahşap Kasalar |
| Sertifika | SGS,CE |
| Başvurular | Şişelerin, Kavanozların Boyunlarının Kesilmesi |
|---|---|
| Makine adı | Otomatik Şişe Boyun Kesme Makinası |
| makine özellikleri | 800*420*850mm |
| Nakliye ambalajı | Film ve Ahşap Kasalar |
| Sertifika | SGS,CE |
| Başvurular | Şişelerin, Kavanozların Boyunlarının Kesilmesi |
|---|---|
| Makine adı | Otomatik Şişe Boyun Kesme Makinası |
| makine özellikleri | 800*420*850mm |
| Nakliye ambalajı | Film ve Ahşap Kasalar |
| Sertifika | SGS,CE |
| Başvurular | Şişelerin, Kavanozların Boyunlarının Kesilmesi |
|---|---|
| Makine adı | Otomatik Şişe Boyun Kesme Makinası |
| makine özellikleri | 800*420*850mm |
| Nakliye ambalajı | Film ve Ahşap Kasalar |
| Sertifika | SGS,CE |
| Ürün malzemesi | Alüminyum |
|---|---|
| Ses | 100ML-300L |
| boşluk | Tek Kavite\ Çoklu Kavite |
| Ürün adı | kapaklar, kapaklar, preformlar, kapaklar... |
| örnekler | Müşterinin ihtiyacına göre gönder |
| Kalıp malzemesi | S136, Alüminyum alaşımı 606 |
|---|---|
| Ürün | Ev Aletleri, Araç Kalıbı, plastik enjeksiyon kalıbı, üfleme kalıbı |
| Şekillendirme modu | Plastik Enjeksiyon Kalıbı, Şişirme Kalıbı, Preform Kalıbı |
| boşluk | Çoklu Kavite, bir veya daha fazla |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumlarda ambalaj |
| Taşıma Paketi | Film Paketleme |
|---|---|
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7KW |
| Spesifikasyon | ABLB65I |
| Durum | Yeni |
| Vida çapı | 80 |
|---|---|
| Saat başına ekstrüzyon kapasitesi (PE) | 110 |
| Isıtma cihazlarının sayısı | 4 |
| Kelepçe Stoke | 200-650 |
| sıkma kuvveti | 110 |