| Şartname | ABLD100 |
|---|---|
| Kalıp vuruşu | 550-1350mm |
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
| Marka | Dawson |
| İstasyon numarası | Tek |
| Maksimum Ürün Hacmi | 5L 8L |
|---|---|
| Koşul | Yeni |
| Vida çapı | 75 mm |
| garanti süresi | 1 yıl |
| Makine Ömrü | >20 Yıl |
| Model numarası. | ABLB90 |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ Pompası Motor Gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7Kw |
| Marka | Dawson |
| Garanti hizmetinden sonra | Çevrimiçi Destek |
|---|---|
| Yerel Servis Konumu | Hiçbiri |
| Satış sonrası hizmet sağlanan hizmet | Bir yıl |
| İsim | Sızıntı test cihazı |
| Anahtar kelime | otomatik sızıntı test cihazı |
| Vida çapı | 120MM |
|---|---|
| Teslim süresi | 60 gün |
| istasyon numarası | Bekar |
| Vidalı Tahrik Gücü | 75 KW |
| Uygun ürün hacmi | 100-250 lt |
| Makine tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Üretim | hdpe ekstrüzyon şişirme makinesi |
| Malzeme | PE,PP,PVC,PA... |
| İstasyon numarası | Tek |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Model numarası. | ABLB75I-1 |
|---|---|
| Vidalı ısıtma kapasitesi | 6 Kw |
| HDPE Çıkışı | 100kg / H |
| Sıkma kuvveti | 80Kn |
| maksimum kalıp boyutu | 400X450mm |
| İstasyon numarası | Tek |
|---|---|
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Uygun ürün hacmi | 100-250 L |
| Vida çapı | 120mm |
| Vida tahrik gücü | 75 kW |
| Taşıma Paketi | Film Paketleme |
|---|---|
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7KW |
| Spesifikasyon | ABLB65I |
| Durum | Yeni |
| Uygun malzeme | PE.PP, PVC, PS, PETG, |
|---|---|
| Son ses | 200ml/500ml |
| Çıkış Kapasitesi | 2000 ~ 2500pcs/s |
| Boyut | 4.09x3.68x2.57 (m) |
| Ağırlık | 8.2t |