| Çıktı | 800bph |
|---|---|
| Kalıp | 1 boşluk |
| Gerilim | müşteri isteğine göre |
| Boyut(l*w*h) | 1,6*0,6*1,5 |
| ağırlık | 500kg |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5 litre |
|---|---|
| Kuru döngü | 1000 adet/saat |
| Vida çapı | 65 MM |
| Vida L/D oranı | 24 L/D |
| Vidalı Tahrik Gücü | 18,5 KW |
| Model numarası. | ABLB75 |
|---|---|
| İstasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ pompası motor gücü | 5.5 kw |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7KW |
| Marka | DAWSON |
| Vida çapı (mm) | 75 mm |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Vidalı Isıtma Gücü(kW) | 7 KW |
| Kalıp Plakası Boyutu (Genişlik) (mm) | 380 mm |
| Hava Basıncı (MPa) | 0,6 MPa |
| Model numarası. | BSM65 |
|---|---|
| İstasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ pompası motor gücü | 5.5 kw |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7KW |
| Marka | DAWSON |
| Maksimum Ürün Çapı | 50-150mm |
|---|---|
| Enjeksiyon basıncı | 25-280MPa |
| Enjeksiyon Hızı | 0-200 mm/sn |
| Isıtma Gücü | 7-15KW |
| Enjeksiyon Hacmi | 2-100cm3 |
| Model numarası. | ABLB100 |
|---|---|
| İstasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ pompası motor gücü | 5.5 kw |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7KW |
| Ticari marka | DAWSON |
| Model numarası. | ABLB100 |
|---|---|
| İstasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ pompası motor gücü | 5.5 kw |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7KW |
| Ticari marka | DAWSON |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış Kapasitesi | 180 adet/saat |
| Vida çapı | 75 mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat Günleri | 55 gün |
| Kalıp boşluğu | yüksek kaliteli Paslanmaz çelik S136H |
|---|---|
| kesici kenarlar | yüksek kaliteli Paslanmaz çelik S136H |
| boyunluk plakası | JAPONYA malzemesi DC53 |
| ısıl işlem | HRC62 |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumlarda ambalaj |