| Vida çapı | 45 mm |
|---|---|
| Çekim hacmi(teorik) | 460 cm³ |
| atış ağırlığı | 415 gr |
| Enjeksiyon basıncı | 188 MPa |
| enjeksiyon oranı | 140 g/sn |
| LBağlantı Çubukları Arasındaki Mesafe | 510*510mm |
|---|---|
| İçin kullanılır | Boru bağlantısı, preform, kapaklar, kasalar, oyuncaklar... |
| Satış sonrası servis sağlandı | Videolu teknik destek, Ücretsiz yedek parça, Saha kurulumu |
| Vida L/D Oranı | 22.8 |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 200 gr/s |
| Döngü süresi | 21,6 saniye |
|---|---|
| Üretme | Günde 16000 adet |
| Katman tasarımı | Çift katmanlı tasarım |
| Kalıp malzemesi | P20, 2316, S136H, Berilyum bakırlı alüminyum. |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Garanti Sonrası Servis | Çevrimiçi destek |
|---|---|
| Yerel Servis Konumu | Hiçbiri |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlanıyor | Bir yıl |
| isim | Sızıntı Test Cihazı |
| Anahtar kelime | otomatik sızıntı test cihazı |
| Garanti hizmetinden sonra | Çevrimiçi Destek |
|---|---|
| Yerel Servis Konumu | Hiçbiri |
| Satış sonrası hizmet sağlanan hizmet | Bir yıl |
| İsim | Sızıntı test cihazı |
| Anahtar kelime | otomatik sızıntı test cihazı |
| Plastik İşlenmiş | PP, PC, PET, HDPE/PP, PE/PP |
|---|---|
| Stil | Yatay |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Genişlik)(mm) | 50 |
| Bağlantı Çubukları Arası Mesafe(Yükseklik)(mm) | 360 |
| Plastikleştirme Kapasitesi(g/s) | 270 |
| Ürün | Ev Ürünü, üfleme kalıbı |
|---|---|
| Şekillendirme modu | Üfleme Kalıbı, Preform Kalıp |
| boyut | özelleştirilmiş Boyut |
| boşluk | Çoklu Boşluk,Tek Boşluk/Çok Boşluk,Tek/Çoklu,bir veya daha fazla |
| Logo özelleştirilmiş | EVET |
| Ürün malzemesi | Alüminyum |
|---|---|
| Hacim | 100ML-300L |
| Boşluk | Tek Kavite\ Çoklu Kavite |
| Ürün | Ev Ürünü, Plastik Şişe, Plastik Konteyner |
| Şekillendirme Modu | Plastik enjeksiyon kalıbı |