| Model NO. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış Kapasitesi | 180 adet/saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Vida sürücü gücü | 22 kW |
| HDPE çıktısı | 100kg/saat |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 180 adet / saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 180 adet / saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Başvuru | Şişe, tıbbi, kozmetik, pestisitler |
|---|---|
| Tip | Tam otomatik, Enjeksiyon Şişirme |
| İsim | Otomatik Şişirme Makinesi,Sıcak Satış Otomatik Plastik Şişe Enjeksiyon Şişirme Makinesi,Tam otomatik |
| Ürün adı | Çok katmanlı aşağı doğru plastik şişe enjeksiyon şişirme makinesi |
| Plastik işlenmiş | PP,PE,PC,PS,PVC |
| Üretim ürünleri | Plastik kozmetikler, günlük ihtiyaç şişeleri. |
|---|---|
| Gerekli insan gücü | 1 operatör |
| Mühendis servisi | Mühendisler, kurulum eğitimi için müşterinin fabrikasına gidebilir |
| İngilizce El Kitabı | Talimatları İngilizce (veya gerekirse başka bir dilde) sağlayın |
| İşletim arayüzü dili | Çince, İngilizce ve gerekirse diğer diller |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | - Evet. |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| Voltaj | 380V/3PH/50Hz |
| Çıkış (kg/saat) | 100 Kg/saat |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Gerilim | 440V/415V/380V/220V |
| Su akışı | 100L/Dk |
| Taşıma Paketi | Film Paketleme |
|---|---|
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7KW |
| Spesifikasyon | ABLB65I |
| Durum | Yeni |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Sertifika | CE |
| Gerilim | Her zamanki gibi 380V/50Hz/3faz |
| Plastik Tip | PP/PE,PET,PVC,PP,PE |
| Taşıma Paketi | Film Paketleme |
|---|---|
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7KW |
| Spesifikasyon | ABLB65I |
| Durum | Yeni |