| Kalıp vuruşu | 550-1350mm |
|---|---|
| İstasyon numarası | Tek |
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
| Marka | Dawson |
| Vida tahrik gücü | 75 kW |
| Plastik İşlenmiş | PP, HDPE, ABS, PE, ABS/PP, PE/PP |
|---|---|
| Vida çapı | 100 mm |
| İsim | plastik dambıl yapma makinesi |
| istasyon numarası | Bekar |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Şartname | ABLD100 |
|---|---|
| Kalıp vuruşu | 550-1350mm |
| Uygun ürün hacmi | 100-120 L |
| Marka | Dawson |
| İstasyon numarası | Tek |
| Uygun ürün hacmi | 100-250 L |
|---|---|
| Vida çapı | 120mm |
| İstasyon numarası | Tek |
| Vida tahrik gücü | 75 kW |
| Sıkma kuvveti | 800 Kn |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 20 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Vida çapı | 120MM |
|---|---|
| Teslim süresi | 60 gün |
| istasyon numarası | Bekar |
| Vidalı Tahrik Gücü | 75 KW |
| Uygun ürün hacmi | 100-250 lt |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 180 adet / saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 180 adet / saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 180 adet / saat |
| Vida çapı | 75mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Model numarası. | ABLB75II |
|---|---|
| Çıkış Kapasitesi | 180 adet/saat |
| Vida çapı | 75 mm |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat Günleri | 55 gün |