| Şişe Hacmi (ml) | 1L-2L |
|---|---|
| Uygulama | Şişe |
| Uygulanabilir endüstriler | Makine Tamir Atölyeleri |
| Ana bileşenler | motor, PLC |
| Tip | Streç Pet Şişirme Kalıplama |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | - Evet. |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| Voltaj | 380V/3PH/50Hz |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Çıkış | 600BPH |
|---|---|
| Kalıba dökmek | 1 boşluk |
| Voltaj | müşteri isteğine göre |
| Boyut ((L*W*H) | 1.6*0.6*1.5 |
| Ağırlık | 500kg |
| Satış sonrası hizmet | Online Destek |
|---|---|
| Ürün Adı | Şişirme Makinesi |
| Uygun Şişe | İçecek Şişesi |
| Anahtar kelimeler | Otomatik Pet Şişirme Makinesi |
| Türü | Otomatik Şişe Şişirme Makinaları |
| Plastik işlenmiş | EVCİL HAYVAN |
|---|---|
| Boyun Çapı (mm) | 38 |
| Şişe Hacmi (ml) | 200ml |
| Uygulama | Plastik Şişe, PET Şişeler |
| Şişirme tipi | Streç Şişirme |
| Ürün adı | Pet Şişe Şişirme Makinesi |
|---|---|
| Başvuru | İçecek Şişesi, Yağ Şişesi |
| Koşul | Yeni |
| Otomatik | tam otomatik |
| Teknik servis | 24 Saat/365 Gün Çevrimiçi |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Başvuru | Plastik Şişe, PET Şişeler |
|---|---|
| Boyut (U * G * Y) | 1.45*0.65*1.15(m) |
| Ana bileşenler | Rulman, Motor, Pompa, Dişli, PLC, Basınçlı kap |
| Gerekli insan gücü | 1~2 Operatör |
| Isıtma süresi (S) | 90-200 |
| Çıktı | 600BPH |
|---|---|
| Kalıp | 1 boşluk |
| Gerilim | müşteri isteğine göre |
| Boyut (U * G * Y) | 1,6*0,6*1,5 |
| Ağırlık | 500kg |