Mesaj gönder

Siyah IBC Toplu Konteyner 2 Katman 1200L IBC Davul Üfleme Makinesi Plastik IBC Tank Üretim Makinesi

1set
MOQ
Negotiable for 1000 litres IBC tank manufacturing machine
fiyat
Siyah IBC Toplu Konteyner 2 Katman 1200L IBC Davul Üfleme Makinesi Plastik IBC Tank Üretim Makinesi
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
Max. Maks. Mould Size Kalıp Boyutu: 1700mm*1800mm
Max. Maks. product volume ürün hacmi: 1200L
Uygun malzeme: HDPE/HMWHDPE
Hidrolik Tahrik Motoru (Ana): 42KW
sıkma kuvveti: 2200KN
Vida çapı: 120mm*2
Hidrolik Tahrik Motoru (Parison Kontrolü): 7.5 kw
Plastikleştirme Kapasitesi: 500-550kg/saat
Temel bilgiler
Place of Origin: China
Marka adı: DAWSON
Model Number: DS-1000L
Ödeme & teslimat koşulları
Packaging Details: Export standard packaging
Delivery Time: 90-100 working days after received deposit and confirmed drawing
Ödeme koşulları: Üretimden önce T/T ile %40 peşin ödeme, sevkıyattan önce dengeli, L/C, T/T
Supply Ability: 20sets/year
Ürün Açıklaması

Siyah IBC Toplu Konteyner 2 Katman 1200L IBC Davul Üfleme Makinesi Plastik IBC Tank Üretim Makinesi 0

Ürün Tanımı:

IBC'ler (Araslı Toplu Konteynerler, Toplar ve Küpler) sıvıların, sıvıların ve kimyasalların güvenli bir şekilde taşınması ve depolanması için ekonomik bir yoldur.ve paletlendikleri için kolayca bir forklift veya palet jack ile hareket ederler..

1000L plastik IBC tankı üreten ekstrüzyondaki üfleme kalıplama makinemiz, 500-1000L IBC tankı üretmek için tasarlanmıştır.Aynı ısıtma ve hızlı üretim sağlar; 135 saniyelik bir döngü süresi ile günde 500 parça yapabilir.

Renk değiştirme, IBC üreticileri arasında yaygındır; özel olarak tasarlanmış matkap başı, elektrik enerjisini tasarruf ederek daha hızlı bir geçiş sağlar.

Müşterilerin seçebileceği tek katmanlı, iki katmanlı ve üç katmanlı makinelerimiz var.Daha geniş bir uygulama yelpazesine sahip IBC'ler daha az katkı maliyeti ile üretilebilirEk maddeler genellikle dış tabakaya eklendiğinden, tek katmanlı bir makine kullanmak üç katmanlı bir makineye göre daha fazla ek maddeler kullanır.Üç katmanlı bir makine sadece dış katmana katkı maddeleri gerektirdiğinden.

Tüm darbe kalıplama makinesi, sorunsuz çalışmayı ve yüksek otomasyonu sağlayan dünyaca ünlü markaların iki dilli bir işletim paneli ve otomatik yapılandırmalarına sahiptir.

Müşterilerin fabrikalarında hizmet veren 50'den fazla makine seti ile, IBC iç tank yapım makinesi, yardımcı ekipmanları,Dış çelik kafes üretim hattı ekipmanları, ayrıca çelik plaka, çelik borular, havalandırma kapağı ve top valfleri gibi fabrika yedek parçaları.

Çeşitli standartlar, türler ve uygulamalar için plastik ibc tank konteyner fit valflerimiz var.S60×6 Tipi Kaynaklı Erkek Top Valfi, Dikiş Tipi NPS Erkek Top Valfi, Entegre Tipi S60×6 Erkek Kelebek Valfi, Bölünmüş Tipi S60×6 Erkek Kelebek Valfi, Dikiş Tipi S60×6 Erkek Kelebek Valfi, Valf koltuğu için PTFE malzemesi kullanıyoruz,PTFE malzemesinin yapışkanlık ve korozyon karşıtı özelliği nedeniyleVe iplik valfler için, farklı malzeme mühür halkaları kullanıyoruz, EPDM var,Farklı sıvı türleri için FKM ve NBR malzemesiValflerin yanı sıra, DN150mm, 6 Inch IBC iç tank normal kapağı ve havalandırma kapağı, IBC tank aksesuarları, IBC tank armatürleri ve IBC tank adaptörü de var.

Özellikleri:

Bu IBC tank yapım makinesi, 24 saatte 500'den fazla adet üreten yüksek bir çıkışa sahiptir.Bu, IBC tanklarının daha hafif ve hala en yüksek kaliteyi korumalarını sağlarEk olarak, makine zaten müşterilerin fabrikalarında çalışan 50'den fazla set ile zengin bir deneyime sahiptir.

 

Teknik parametreler:

Parametreler Değer
Ürün Adı Otomatik 1000L Plastik IBC Tank Yapma Ekstrüzyon Blow Kalıplama Makinesi
vida çapı 120mm*2
Ürün hacmi 1200L
Vuruş L/D oranı 30:1
Ölçekli baş ısıtma gücü 75KW
Hidrolik tahrik motoru (Ana) 42KW
Petrol tankı kapasitesi 1000L
Makine Boyutu 11m*7m*7m
En fazla kalıp boyutu 1700mm*1800mm
Hidrolik tahrik motoru (Parison kontrolü) 7.5KW
 

Uygulamalar:

DAWSON'un DS-1000L Ekstrüzyon Blow Molding Makinesi, küçük şişeler ve konteynerlerden büyük otomotiv parçalarına kadar çeşitli ürünler oluşturmak için çok yönlü bir araçtır.Çok sayıda plastik ürünü hızlı ve verimli bir şekilde üretmesi gereken üreticiler için ideal bir seçimdirBu makine, 2200KN bir sıkıştırma gücü, 42KW bir hidrolik tahrik motoru, 30:1 bir vida L / D oranı, 1200L'lik maksimum bir ürün hacmi ve 65T'lik bir makine ağırlığı ile donatılmıştır.Hızlı bir üretim hızı sunar., yüksek doğruluk ve mükemmel tekrar edilebilirlik, aynı kalitede çok çeşitli ürünler üretebilmesini sağlar.En az bir set sipariş miktarı ile, ve teslimat süresi 90-100 iş günü depozitonun alınmasından ve onaylanmış çizimden sonra.Üretimden önce %40 T/T ödemesiDAWSON'un DS-1000L Ekstrüzyon Blow Molding Makinesi, yılda 20 set'e kadar üretme kapasitesine sahiptir.Sürekli ürün kalitesi ile yüksek hızlı üretim.

 

Özellik:

Teklif ediyoruz.Ekstrüzyon Blow Molding Makinesi"DAWSON" markası ile. Model numarası DS-1000L ve Çin'de yapılmıştır. Minimum sipariş miktarı pazarlık edilebilir fiyatla 1 set.Makinenin ambalajlama ayrıntıları ihracat standart ambalaj ve teslimat süresi 90-100 iş günü depozitonu aldıktan ve çizimi onayladıktan sonraÜretimden önce T/T ile %40 ön ödemeyi ve sevkiyattan önce de bakiyeyi kabul ediyoruz. Tedarik kapasitemiz yılda 20 set. Makine, 50L matör baş hacmi ile maksimum 1200L hacmi üretebilir.Otomatik 1000L Plastik IBC Tank Yapma Ekstrüzyon Blow Kalıplama Makinesi ve makine boyutu 120mm*2 vida çapı ile 11m*7m*7m.

 

Ambalaj ve Nakliye:

Ekstrüzyon Blow Molding Makinesi Paketleme ve Taşıma:

  • Makine koruyucu bir filme sarılmıştır.
  • Makine parçaları darbe koruması için köpüklü ahşap kutulara yüklenir.
  • Ahşap kutular plastik bir levha ile sarılır.
  • Ahşap kutular bir nakliye konteynerine yüklenir.
  • Nakliye konteyneri mühürlenmiş ve müşteriye gönderilmiştir.
Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Yuna
Tel : 008615150251733
Kalan karakter(20/3000)