| Model numarası. | DSB65I |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 5L |
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Uygun malzeme | HDPE,PP,PVC,PS,PETG,AYPE |
| Tasarım Yazılımı | AutoCAD |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Şart | Yeni |
| birleştirme | Boyun Kısmı ve Alt Kısmı Çıkarılabilir |
| Soğutma sistemi | ayrı soğutma sistemi |
| Kalıp boşluğu ve Kesme kenarları | S136 |
|---|---|
| boyunluk plakası | DC53, HRC62'ye göre ısıl işlem |
| Otomatik Söndürme ünitesi ve maske malzemesi | Alüminyum alaşım 6061 |
| Söndürme silindiri | yüksek kaliteli Tayvan AIRTAC silindiri kullanın |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumlarda ambalaj |
| Tasarım Yazılımı | AutoCAD |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Şart | Yeni |
| birleştirme | Boyun Kısmı ve Alt Kısmı Çıkarılabilir |
| Soğutma sistemi | ayrı soğutma sistemi |
| Model numarası. | MD-5L |
|---|---|
| Tasarım Yazılımı | AutoCAD |
| Sertifika | TS16949, CE, ISO |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Şart | Yeni |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | - Evet. |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet | Denizaşırı makinelere hizmet verecek mühendisler |
| Voltaj | 380V/3PH/50Hz |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |