| Ürün | Ev Ürünü, üfleme kalıbı |
|---|---|
| Şekillendirme modu | Üfleme Kalıbı, Preform Kalıp |
| boyut | özelleştirilmiş Boyut |
| boşluk | Çoklu Boşluk,Tek Boşluk/Çok Boşluk,Tek/Çoklu,bir veya daha fazla |
| Logo özelleştirilmiş | EVET |
| kalıp malzemesi | 45#, 50#, P20, H13, 718, 2738, NAK80, S136, SKD61 vb. |
|---|---|
| Otomatik Yanıp Sönme | Otomatik yanıp sönme sistemi sağlandı |
| boşluk | Çoklu Boşluklar Mevcut |
| Yüzey İşlem | parlatma |
| Kalıp tabanı | HASCO standardı, Avrupa standardı, Dünya standardı |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Otomatik | Tam otomatik |
| sıkma kuvveti | 100-500KN |
| İtici İnme | 50-150mm |
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Otomatik | Tam otomatik |
| sıkma kuvveti | 100-500KN |
| İtici İnme | 50-150mm |
| Ürün adı | Enjeksiyonlu kalıp makinası |
|---|---|
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Sertifika | CE |
| Gerilim | müşteri gerektiği gibi |
| İçin kullanılır | Boru bağlantısı, preform, kapaklar, kasalar, oyuncaklar... |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 25L |
|---|---|
| Sıkıştırma Sistemi | Mafsallı Tip Sıkma Sistemi |
| Ekstrüder Motoru | 30kw Siemens Motoru |
| Şartname | ABLB80-25L |
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Kalıp malzemesi | S136, Alüminyum alaşımı 606 |
|---|---|
| Ürün | Ev Aletleri, Araç Kalıbı, plastik enjeksiyon kalıbı, üfleme kalıbı |
| Şekillendirme modu | Plastik Enjeksiyon Kalıbı, Şişirme Kalıbı, Preform Kalıbı |
| boşluk | Çoklu Kavite, bir veya daha fazla |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumlarda ambalaj |
| Tasarım Yazılımı | AutoCAD |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Şart | Yeni |
| birleştirme | Boyun Kısmı ve Alt Kısmı Çıkarılabilir |
| Soğutma sistemi | ayrı soğutma sistemi |
| Kalıp boşluğu ve Kesme kenarları | S136, Alüminyum alaşımı 606 |
|---|---|
| Boyut | Özel Boyut |
| kalıp ömrü | 250000-300000 atış |
| Ürün | Ev Aletleri, Araç Kalıbı, plastik enjeksiyon kalıbı, üfleme kalıbı |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumlarda ambalaj |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Otomatik | Evet |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
| Gerilim | 380V/3PH/50Hz |