| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 30 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 30 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Temel Bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Menşei Yeri | Jiangsu, Çin |
| Vida çapı | 80mm |
|---|---|
| Ürün yelpazesi | 10~30L |
| Malzeme | HDPE, AYPE, PP |
| sıkma kuvveti | 270KN |
| Şablon boyutu | 680*660mm |
| Model numarası. | DSB80-30L |
|---|---|
| istasyon | Tek İstasyon veya Çift İstasyon |
| Yağ Pompası Motor Gücü | 5.5KW |
| Kafa Isıtma Gücü | 5.7Kw |
| Marka | Dawson |
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 30L |
|---|---|
| Daha Fazla Uygulama | Plastik Yağ Varilleri, Konteynerler, Bidonlar, Variller |
| Ekstrüzyon Tipi | Birikim Türü |
| Parison Kontrolü | 100 Puan |
| Hidrolik motor | Servo Motor |
| Video Çıkışı-Muayene | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Çekirdek bileşenler | PLC, Motor, Şanzıman, Motor, Pompa |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, PC, ABS, PE, ABS/PP, PE/PP |
| Menşe Yeri | Jiangsu, Çin |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
| Vida çapı | 75 MM |
| Şirket Özelliği | Üretici firma |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| Vida tahrik gücü | 22 KW |
|---|---|
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
| Vida çapı | 75 MM |
| Teslimat günleri | 55 gün |
| HDPE Çıkışı | 100kg / H |
| Çıkış kapasitesi | 450~480 ADET/SAAT |
|---|---|
| Vida tahrik gücü | 22 KW |
| Uygun ürün hacmi | 0-5 L |
| Vida çapı | 75 MM |
| Teslimat günleri | 55 gün |