| Ürün Türü | Ekstrüzyon Şişirme |
|---|---|
| Vida L/D Oranı | 30:1 |
| Hidrolik Tahrik Motoru (Ana) | 42KW |
| Makine Toplam Gücü | 360 kW |
| Üretim kapasitesi | 20-25 adet/saat |
| Tip | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Hammadde | HDPE |
| Otomasyon | Otomasyon: |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap |
| Teslim süresi | 45-65 gün |
| Başvuru | Davul, Plaka, Şamandıra, Barikatlar, Medikal Yatak Örtüsü |
|---|---|
| Max. Maks. Product Volume Ürün Hacmi | 250L |
| Makine tipi | Şişirme Makinesi |
| Şişirme Makinesi Vida Çapı | 100 mm |
| sıkma kuvveti | 780kn |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 30 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Anahtar kelimeler | Yüksek hızlı otomatik |
|---|---|
| Kullanımı | 200ml ~ 2000ml şişe |
| Kullanımı | Plastik şişe yapmak |
| Ürün Adı | Geniş boyun şişesi yapım makinesi |
| Makine Türü | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
| Gerilim | 220V/380V,380V/50HZ |
|---|---|
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Sıkıştırma Kuvveti (kN) | 900 |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
| Anahtar satış noktaları | Kolay |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Temel Bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Menşei Yeri | Jiangsu, Çin |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 30 litre |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,6 MPa |
| Su tüketimi | 100 lt/dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Video Çıkışı-Muayene | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Çekirdek bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Menşe Yeri | Jiangsu, Çin |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| makine test raporu | Tedarik edilen |
| Çekirdek bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Plastik İşlenmiş | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Menşe Yeri | Çin |