| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 300L |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,3 MPa |
| Su tüketimi | 180 L/Dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
|---|---|
| Maksimum Uygulama Boyutu | 300L |
| Soğutma Suyu Basıncı | 0,3 MPa |
| Su tüketimi | 180 L/Dk |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |
| Video Çıkışı-Muayene | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Çekirdek bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Motor, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, PVC, PE/PP |
| Menşe Yeri | Jiangsu, Çin |
| Ana bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
|---|---|
| Voltaj | 440V/415V/380V/220V |
| Vidalı Isıtma Gücü (kW) | 18KW |
| Kalıp Merdane Boyutu(Genişlik)(mm) | 900 mm |
| Hava Tüketimi(m³/dk) | 1,2 m³/dk |
| Boyut(U*G*Y) | 3.8X1.5X3.2M |
|---|---|
| Sıkma Kuvveti | 80kn |
| Otomasyon | Tam otomatik |
| Ağırlık (kg) | 5000 kg |
| Ambalaj bilgileri | Machine are packed with plastic film; Makine plastik film ile paketlenmiştir; auxil |
| Temel bileşenler | Motor, PLC |
|---|---|
| sıkma kuvveti | 80kn |
| Vida çapı | 40mm |
| Makine Testi | Tedarik edilen |
| Ambalaj bilgileri | Machine are packed with plastic film; Makine plastik film ile paketlenmiştir; auxil |
| Teslim süresi | 45-60 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | ISBM |
| Sertifika | CE |
| Boyun Çapı (mm) | 140 MM |
|---|---|
| Şişe Hacmi (ml) | 250 ml |
| Boyut (L*G*Y) | 3.8X1.5X3.2M |
| Pazarlama Türü | Sıradan Ürün |
| Makine Test Raporu | Sağlanan |
| Plastik İşlenmiş | PET, Plastik |
|---|---|
| Boyun Çapı(mm) | 20 mm |
| Gerçek Enjeksiyon Miktarı(PS) | 225 gr(adet)/8 Oz |
| Başvuru | PET şişe, PET kavanozlar |
| Vida L/D Oranı | 20,5:1 |
| Döngü süresi | 21,6 saniye |
|---|---|
| Üretme | Günde 16000 adet |
| Katman tasarımı | Çift katmanlı tasarım |
| Kalıp malzemesi | P20, 2316, S136H, Berilyum bakırlı alüminyum. |
| Kalıp Ömrü | > 1.000.000 Döngü |