| Maksimum Ürün Hacmi | 5L 8L |
|---|---|
| Koşul | Yeni |
| Vida çapı | 75 mm |
| garanti süresi | 1 yıl |
| Makine Ömrü | >20 Yıl |
| Maksimum Ürün Hacmi | 5L 8L |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Vida çapı | 75mm |
| garanti süresi | 1 yıl |
| Makine Ömrü | >20 Yıl |
| Makine görünüm rengi | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Sağlanan örnekler | Onay için kalıp testinden sonra şişe örneği sağlayın |
| İnsan gücü gerekli | 1~2 operatör |
| mühendislik hizmeti | Mühendisler kurulum eğitimi için müşterinin fabrikasına gidebilirler |
| Yardımcı ekipman | Müşterilerin ünlü marka yardımcı makineleri satın almalarına yardımcı oluyoruz |
| Sağlanan talimatlar | Çince ve İngilizce talimatlar |
|---|---|
| Sağlanan örnekler | Eğer gerekirse |
| Şişirme Tipi | Ekstrüzyon şişirme makinesi |
| Showroom Konumu | Hiçbiri |
| Su akışı | 100l/dk |
| Video çıkış denetimi | Tedarik edilen |
|---|---|
| Makine Test Raporu | Tedarik edilen |
| Temel Bileşenler | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Dişli |
| Plastik işlenmiş | PP, HDPE, ABS, PVC, PE, EVA, PE/PP, HDPE/PP |
| Menşei Yeri | Çin |
| Plastik İşleme | PP, HDPE, PC, ABS, PVC, PE, ABS/PP, PE/PP, HDPE/PP |
|---|---|
| Hava Tüketimi(m³/dk) | 0.8 m³ / dak |
| Teslim süresi | 60 gün |
| Üretim | hdpe ekstrüzyon şişirme makinesi |
| Vida tahrik gücü | 55 kW |
| Model numarası. | ABLB75I-1 |
|---|---|
| Vidalı ısıtma kapasitesi | 6 Kw |
| HDPE Çıkışı | 100kg / H |
| Sıkma kuvveti | 80Kn |
| maksimum kalıp boyutu | 400X450mm |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Motor sürmek | 45 Kw |
| Uygulama | Plastik Modeller, Su Varilleri, Soğutma Kutusu |
| Plastik İşleme | HDPE |
| Anahtar kelimeler | Otomatik Ekstrüzyon Şişirme Makinesi |
| Model numarası. | ABLB75I-1 |
|---|---|
| Vidalı ısıtma kapasitesi | 6 Kw |
| HDPE Çıkışı | 100kg / H |
| Sıkma kuvveti | 80Kn |
| maksimum kalıp boyutu | 400X450mm |
| Model numarası. | ABLB75I-1 |
|---|---|
| Vidalı ısıtma kapasitesi | 6 Kw |
| HDPE Çıkışı | 100kg / H |
| Sıkma kuvveti | 80Kn |
| maksimum kalıp boyutu | 400X450mm |